Новий магазин у мережі ARENA

Новий магазин у мережі ARENA


Новый магазин сети - ARENA

Дорогі друзі, раді повідомити Вам, що в сім'ї магазинів - «Arena» в ці вихідні відбулося поповнення. У неділю 21-го липня в ТЦ «Квадрат» за адресою - бульвар Перова 36 в місті Київ, був відкритий восьмий за рахунком фірмовий магазин. Як і у всіх наших магазин, тут ви зможете знайти продукцію таких всесвітньо відомих брендів як: Arena, Saucony, SperryTop-Sider, Alpina, CMP, Volna.


Адреса:

ТЦ «Квадрат»
 Київ, Бульвар Перова 36
 2-й поверх, «ARENA»
 (044) 538-15-23


Новый магазин сети - ARENA Новый магазин сети - ARENA

 

ArenaInternational - займається розробкою , виробництвом, популяризацією і підтримкою плавальних видів спорта.Бренд запропонує Вам найширший асортимент продукції для плавання , починаючи від берушей і закінчуючи професійними костюмами для плавання - CarbonPro ( MarkII ) .
Saucony - один з найстаріших брендів біговій взуття, який існує з 1898 -го року. Головний офіс компанії знаходиться в місті Лексінгтон ( Lexington , MA ) і займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією взуттям для бігу, а так само для повсякденного використання.
SperryTop - Sider - заснований в 1935 році Полом Сперрі , завзятим яхтсменом , який довгий час трудився над створенням спеціальної яхтової взуття, яка не буде ковзати по мокрій палубі, а так само не буде залишати слідів на її поверхні. SperryTop - Sider є світовим лідером у виробництві технологічною яхтової взуття, а так само офіційним спонсором олімпійської збірної США з яхтовому спорту.На ринку широко відома своєю класичною взуття - Top- Sider й тим, що сама назва бренду, стало назвою типу взуття .


EUROLINELTD . є офіційним дистриб'ютором таких брендів на території України як - ArenaInternational , Saucony , SperryTop - Sider , CMP ( Campagnolo ) , Joola , Alpina ( Alpina - Sports ) , MarinBikes , RockyMountainceBikes .
Всі логотипи, торгові марки , назви належать їх правовласникам і не можуть бути використані без їх офіційного дозволу .


EUROLINELTD.

Top